Szkoła Jazdy

Termin kursu

15.04.2024 - 16.00

Prawo jazdy Gliwice

„L-SZKOŁA" Ośrodek Szkolenia Kierowców w Gliwicach, to firma z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu kursów na prawo jazdy. Dobrze wykwalifikowana i wyszkolona kadra instruktorów oferuje profesjonalne szkolenie oraz elastyczne podejście do każdego kursanta.

Daje to gwarancję iż każdy kursant zdobędzie odpowiednie przygotowanie do wewnętrznego jak i państwowego egzaminu na prawo jazdy. Nasz szkoła nauki jazdy od lat plasuje się wśród czołówki szkół z najwyższą zdawalnością egzaminu na prawo jazdy.

Kurs prawa jazdy w Gliwicach

Ofertę kierujemy do wszystkich przyszłych kierowców chcących w miłej atmosferze odbyć kurs prawa jazdy w Gliwicach i na spokojnie przystąpić do Państwowego egzaminu, a także do kierowców zawodowych oraz osób, które chcą poszerzyć swoje kwalifikacje, podszlifować zdobyte wcześniej umiejętności jazdy, zdobyć dodatkowe uprawnienia potrzebne do wykonywania wymarzonego zawodu.

Podczas kursu prawa jazdy w L-Szkole dokładamy wszelkich starań aby nasi kursanci jak najlepiej opanowali niezbędną wiedzę oraz byli przygotowani do różnego rodzaju nietypowych sytuacji drogowych i w sposób bezpieczny dla nich jak i innych użytkowników rychu drogowego sobie z nimi poradzić.

Historia ośrodka

Historia sięga 1977 roku, na przestrzeni tych lat zdobyliśmy odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę.

Kadra instruktorów

Posiadamy doświadczoną kadrę instruktorów (niektórzy wykonują ten zawód nawet od 20 lat).

Pojazdy

Nasze pojazdy są dostosowane do pojazdów egzaminacyjnych !

Innowacyjność

Indywidualne szkolenie teoretyczne na wszystkie kategorie za pomocą platformy e-learningowej.

Baza

Posiadamy dużą, wygodną salę szkoleniową wyposażoną we wszelkie pomoce dydaktyczne.

Wyposażenie

Rzutnik multimedialny, plansze magnetyczne, symulatory sytuacji drogowych, programy komputerowe.

W ofercie OSK Gliwice znajdziesz:

• prawo jazdy kat A Gliwice
  • prawo jazdy kat B Gliwice
  • prawo jazdy kat C Gliwice

a także:

• kursy w kategoriach: A1, B+E, C+E
  • kursy ADR - dla kierowców przewożących towary niebezpieczne
  • jazdy doszkalające

Nauka jazdy Gliwice

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom rynku, oferujemy kompleksowe szkolenia zawodowe kierowców, w tym kursy przeznaczone dla kierowców:

• kat. C, którzy mają mniej niż 21 lat
  • kat. D, którzy mają mniej niż 23 lata
  • kat. C, którzy uzyskali prawo jazdy po 10.09.2009 r.

lub rozpoczynają kurs kat C

• kat. D, którzy uzyskali prawo jazdy po 10.09.2008 r.

Z nami sprawnie uzyskasz lub odnowisz wymagane uprawnienia!

Nowoczesna szkoła jazdy Gliwice

Jak przebiegają kursy w naszym gliwickim ośrodku szkoleniowym? Każdy kurs składa się z zajęć teoretycznych, praktycznych, egzaminów wewnętrznych oraz egzaminów państwowych (teoretycznych i praktycznych). Ponadto proponujemy indywidualne szkolenia teoretyczne na wszystkie kategorie za pośrednictwem nowoczesnej platformy e-learningowej. To praktyczne i wygodne rozwiązanie, które ułatwi przyszłym kierowcom naukę - bez wychodzenia z domu.

Do dyspozycji kursantów oddajemy również nowoczesną salę szkoleniową, wyposażoną we wszelkie udogodnienia (symulatory sytuacji drogowych, programy komputerowe, rzutnik multimedialny etc.), a także starannie dopasowane pomoce dydaktyczne.

Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów zapewniających najwyższy komfort nauki (m.in. Toyota Yaris, Mitshubishi Outlander, MAN TGL.250 4x2bl + przyczepa konar, Suzuki 650 Gladius). Każdy pojazd jest w doskonałym stanie technicznym i gwarantuje bezpieczeństwo jazdy w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Co istotne, używane przez nas samochody są tożsame z tymi, na których odbywają się egzaminy państwowe (pozwala to zaoszczędzić kursantom sporo stresu).

Jazdy szkoleniowe pod okiem wykwalifikowanych instruktorów przebiegają w miłej atmosferze, sprzyjającej przyswajaniu wiedzy o ruchu drogowym oraz nabywaniu umiejętności praktycznych przez przyszłych kierowców. Na kursy prawa jazdy organizowane przez „L-SZKOŁA" można zapisać się osobiście w siedzibie naszej firmy w Gliwicach przy ul. Jagiellońskiej 16 A lub online za pomocą formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej.

Nowoczesna szkoła jazdy Gliwice

Nasze pojazdy

Kat. A 1

Suzuki 125

Kat. A

Suzuki 650 Gladius

Kat. B+E

Mitshubishi Outlander

Kat. C+E

MAN TGL.250 4x2bl + przyczepa konar

Kat. B

Toyoty Yaris

Kat. C

MAN TGL.250 4x2bl

Dlaczego warto wybrać nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców?

• wysoki wskaźnik zdawalności
  • zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta
  • posiadamy ogromne doświadczenie - szkolimy od 1977 roku
  • współpracujemy z kompetentnymi specjalistami
  • posiadamy innowacyjną platformę e-learningową
  • dysponujemy profesjonalną salą wykładową, zaopatrzoną w najnowsze pomoce dydaktyczne
  • oferujemy kursy na prawo jazdy w atrakcyjnych cenach (istnieje możliwość płatności za kurs w ratach)

Nasza firma oferuje kompleksowe przygotowanie do egzaminów na prawo jazdy. Szukasz sprawdzonej szkoły jazdy w Gliwicach? Pomożemy Ci krok po kroku zdobyć odpowiednie uprawnienia. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu!

Zapisz się online

Aby zarezerwować miejsce należy wypełnić pola poniższego formularza, oraz dokonać wpłaty zaliczki, w wysokości 300 pln na nr konta: 95102024010000080200417014